Γεννήτρια μονοφασική (230 Volt) 8,0 KVA - 3000στρ - με ελεύθερο άξονα Ø 24 mm - EK2 LCT SINCRO Ιταλίας
Κωδικός Προϊόντος: N72129095
- 755,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 608,87€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Sincro
Γεννήτρια σκέτη - αντικατάστασης με ελεύθερο άξονα Ø 24 mm . Σύγχρονη μονοφασική γεννήτρια 2 πόλων χωρίς κάρβουνα
(brushless) αυτόδιεγειρομενη και ρύθμιση τάσης με πυκνωτή (capacitor
regulated generator) .Γεννήτρια σκέτη με άξονα με σφήνα για χρήση τροχαλίας ή κόμπλερ .Γεννήτρια υψηλής ποιότητας κατασκευής . Κατασκευάζεται εξολοκλήρου στην Ιταλία.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να
επισκεφθείτε και τις ιστοσελίδες του κατασκευαστή www.sincro.com και www.sogaenergyteam.com .
Η ελάχιστη απαιτούμενη ισχύς του κινητήρα είναι 13.0 hp .
Συντελεστής ισχύος : n=81%
Η γεννήτρια διαθέτει μονοφασικό πίνακα 2 μπρίζες SCHUKO , θερμικό & βολτόμετρο .
Εξτρά εξοπλισμός φορτιστής μπαταρίας 12V/10A δεν περιλαμβάνεται στην τιμή .
Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Sincro |
| Τύπος | EK2 LCT - με πίνακα |
| Ελάχιστη ισχύς κινητήρα | 13,0 hp |
| Συχνότητα (Hz) | 50 Hz |
| Τύπος κώνου | Ελεύθερο άξονα Ø 24 mm |
| Ισχύς (KVA) | 8,0 KVA |
| Τάση AC | 220-230 Volt |
| Ρεύμα max | 34,8 amps |
| Πίνακας | 2 μπρίζες SCHUKO , θερμικό & βολτόμετρο |
| Ρυθμιστής τάσης (±%) | ---- |
| Εξτρά εξοπλισμός | Φορτιστής μπαταρίας 12V/10A δεν περιλαμβάνεται στην τιμή . |
| Βάρος μηχανήματος | 34,7 κιλά |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |



