Γεννήτρια 380V - 24 KVA - 3000στρ με κώνο Ιαπωνίας J609B-35 - FT2 LC steel SINCRO Ιταλίας χωρίς πίνακα
Κωδικός Προϊόντος: N72129262A
- 1.683,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 1.357,26€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Sincro

Γεννήτρια σκέτη - αντικατάστασης με κώνο Ιαπωνίας J609B με ατσάλι. Σύγχρονη τριφασική γεννήτρια 2 πόλων Brushes Compound regulator . Γεννήτρια υψηλής ποιότητας κατασκευής . Κατασκευάζεται εξολοκλήρου στην Ιταλία .
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να
επισκεφθείτε και τις ιστοσελίδες του κατασκευαστή www.sincro.com και www.sogaenergyteam.com .
Η ελάχιστη απαιτούμενη ισχύς του κινητήρα είναι 40 hp .
Στην τιμή δεν περιλαμβάνεται πίνακας.
Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Sincro |
| Τύπος | FT2 LC steel |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | 3000 rpm |
| Συχνότητα (Hz) | 50 Hz |
| Τύπος κώνου | IMB35 - J609b - 35mm |
| Ισχύς (KVA) | 24,0 KVA |
| Τάση AC | 380-400 Volt |
| Ρεύμα max | 34,5amps |
| Ρυθμιστής τάσης (±%) | ---- |
| Βάρος μηχανήματος | 88 κιλά |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



