Γεννήτρια μονοφασική (230 Volt) 8,0 KVA - 1500στρ - με κώνο Ιαπωνίας J609B-35 - FK4 MDS - Sincro Ιταλίας
Κωδικός Προϊόντος: N72129200
- 1.177,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 949,19€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Sincro

Γεννήτρια σκέτη - αντικατάστασης με κώνο Ιαπωνίας J609B-35 . Σύγχρονη μονοφασική γεννήτρια 4 πόλων χωρίς κάρβουνα
(brushless) αυτόδιεγειρομενη και ρύθμιση τάσης με πυκνωτή (capacitor
regulated generator) .Γεννήτρια υψηλής ποιότητας κατασκευής . Κατασκευάζεται εξολοκλήρου στην Ιταλία.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να
επισκεφθείτε και τις ιστοσελίδες του κατασκευαστή www.sincro.com και www.sogaenergyteam.com .
Η ελάχιστη απαιτούμενη ισχύς του κινητήρα είναι 13.0 hp .
Η γεννήτρια διαθέτει μονοφασικό πίνακα με 1 πρίζα CEE (2P+T) , 1 πρίζα SCHUKO στεγανή IP54, 2 θερμικά μονοφασικά , βολτόμετρο , διακόπτης αντιηλεκτροπληξιακός ( ρελέ διαρροής ) .
Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Sincro |
| Τύπος | FK4 MDS - με πίνακα |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | 1500 rpm |
| Συχνότητα (Hz) | 50 Hz |
| Τύπος κώνου | IMB35 - J609b - 35mm |
| Ισχύς (KVA) | 8,0 KVA |
| Τάση AC | 220-230 Volt |
| Ρεύμα max | 34,8amps |
| Πίνακας | 1 πρίζα CEE (2P+T) , 1 πρίζα SCHUKO στεγανή IP54, 2 θερμικά μονοφασικά , βολτόμετρο , διακόπτης αντιηλεκτροπληξιακός ( ρελέ διαρροής ) |
| Ρυθμιστής τάσης (±%) | ---- |
| Βάρος μηχανήματος | 56,0 κιλά |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



