Γεννήτρια 230V - 10 KVA - 1500στρ με κώνο Ιαπωνίας J609B-35 - FK4 LC steel - SINCRO Ιταλίας χωρίς πίνακα
Κωδικός Προϊόντος: N72129200A
- 1.363,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 1.099,19€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Sincro

Γεννήτρια σκέτη - αντικατάστασης από ατσάλι, με κώνο Ιαπωνίας J609B-35. Σύγχρονη μονοφασική γεννήτρια 4 πόλων χωρίς κάρβουνα
(brushless) αυτόδιεγειρομενη και ρύθμιση τάσης με πυκνωτή (capacitor
regulated generator).Γεννήτρια υψηλής ποιότητας κατασκευής. Κατασκευάζεται εξολοκλήρου στην Ιταλία.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να
επισκεφθείτε και τις ιστοσελίδες του κατασκευαστή www.sincro.com και www.sogaenergyteam.com .
Η ελάχιστη απαιτούμενη ισχύς του κινητήρα είναι 16.0 hp .
Στην τιμή δεν περιλαμβάνεται πίνακας.
Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Sincro |
| Τύπος | FK4 LS ατσάλι - χωρίς πίνακα |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | 1500 rpm |
| Συχνότητα (Hz) | 50 Hz |
| Τύπος κώνου | IMB35 - J609b - 35mm |
| Ισχύς (KVA) | 10 KVA |
| Τάση AC | 220-230 Volt |
| Ρεύμα max | 43,5amps |
| Ρυθμιστής τάσης (±%) | ---- |
| Βάρος μηχανήματος | 80 κιλά |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



