Γεννήτρια μονοφασική σκέτη (230 Volt) 7 KVA - 3000στρ με κώνο Ιαπωνίας - Mecc alte S20W-110A Ιταλίας
Κωδικός Προϊόντος: N72130003
- 690,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 556,45€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Mecc alte

Γεννήτρια σκέτη - αντικατάστασης με κώνο Ιαπωνίας. Σύγχρονη μονοφασική γεννήτρια 2 πόλων. Γεννήτρια υψηλής ποιότητας κατασκευής . Κατασκευάζεται εξολοκλήρου στην Ιταλία.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επισκεφθείτε και τις ιστοσελίδες του κατασκευαστή https://www.meccalte.com/downloads/s20w.pdf
Η ελάχιστη απαιτούμενη ισχύς του κινητήρα είναι 10hp.
Η γεννήτρια διαθέτει πίνακα με 2 πρίζες SCHUKO , θερμικό.
Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Mecc alte |
| Τύπος | S20W-110A με πίνακα |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | 3000 rpm |
| Συχνότητα (Hz) | 50 Hz |
| Τύπος κώνου | κώνος Ιαπωνίας |
| Ισχύς (KVA) | 7 KVA |
| Τάση AC | 115-230 Volt |
| Ρεύμα max | 11 amps |
| Πίνακας | 2 πρίζες SCHUKO & θερμικό |
| Βάρος μηχανήματος | 30.5 κιλά |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



