Γεννήτρια πετρελαίου Lombardini 230 Volt 8.0 KVA με μίζα - 15ld500 - 12,0 hp AVR ±2% - SINCRO Ιταλίας
Κωδικός Προϊόντος: N72126087-1
- 5.700,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 4.596,77€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Lombardini

Γεννήτρια πετρελαίου (Η/Ζ) μονοφασική (230Volt) 8,0 KVA με κινητήρα Lombardini 15ld500 αερόψυκτο με μίζα και χειρόμιζα .H γεννήτρια είναι Ιταλικής κατασκευής και προέλευσης , της κατασκευάστριας εταιρίας Sincro με πάνω από 50 χρόνια εμπειρίας . Ο κινητήρας Diesel Lombardini 15ld500 , μονοκύλινδρος 12,0 ίππων, είναι κατάλληλος για επαγγελματική χρήση , αξεπέραστης ποιότητας κατασκευής και με χαμηλούς ρύπους .H μέση κατανάλωση του κινητήρα είναι μόλις 240 gr/KWh , χάρη στην
εξελιγμένη τεχνολογιά της Lombardini στους μικρούς κινητήρες DIESEL.Η γεννήτρια τοποθετείται σε σταθερή βάση βαρέως τύπου με βάσεις αντιδόνησης . Το ηλεκτροπαραγωγό ζεύγος κατασκευάζεται εξολοκλήρου στην Ιταλία .
Η γεννήτρια διαθέτει μονοφασικό πίνακα 2 μπρίζες SCHUKO , θερμικό & βολτόμετρο .
Η γεννήτρια διαθέτει σταθεροποιητή τάσης AVR ±2%.
Τα ηλεκτροπαραγωγά ζεύγη δεν συνοδεύονται από μπαταρία.
Η γεννήτρια μπορεί να τοποθετηθεί
με μικρό κόστος σε βάση με τροχούς κατόπιν συνεννόησης.
Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Sincro |
| Τύπος | 15LD500 - EK2-R |
| Ισχύς | 12,0 hp @ 3600 rpm |
| Κυβικά | 505 cc |
| Εκκίνηση | Mίζα |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | 3600 rpm |
| Κατανάλωση καυσίμου | 235 gr/KWh |
| Λίπανση | SAE 20W40 |
| Δοχείο πετρελαίου | 5,0 λίτρα |
| Ισχύς (KVA) | 8,0 KVA |
| Τάση AC | 220-230 Volt |
| Ρεύμα max | 34,8 amps |
| Πίνακας | 2 μπρίζες SCHUKO , θερμικό & βολτόμετρο |
| Δοχείο λαδιού | 1,5 λίτρα |
| Λοιπά | Με σταθεροποιητή τάσης ± 2% |
| Εξτρά εξοπλισμός | Μπαταρία δεν περιλαμβάνεται στην τιμή . Προτεινόμενη 12V/50Ah |
| Βάρος μηχανήματος | 93 kg |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλίκη γεννήτρια & κινητήρας |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



