Γεννήτρια πετρελαίου TP446001 (230 Volt) 5 KVA - 4.200W - AVR Total μονοφασική με μίζα (30Ah ΜΠΑΤΑΡΙΑ) - 9,0 hp
Κωδικός Προϊόντος: N72546001
- 1.493,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 1.204,03€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Total

Γεννήτρια πετρελαίου TP446001 (230 Volt) 5 KVA - 4.200W - AVR Total μονοφασική με μίζα (30Ah ΜΠΑΤΑΡΙΑ) - 9,0 hp
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Total |
| Τύπος | TP446001 |
| Απόδοση | MAX 4.600W (5.2kva) |
| Ηλεκτρόδιο | 1.6 - 4mm |
| Ισχύς | 9 hp @ 3000 rpm |
| Κυβικά | 418 cc |
| Εκκίνηση | Μίζα(30Ah ΜΠΑΤΑΡΙΑ) |
| Ένταση Ηλεκτροσυγκόλλησης (AMPS) | 50 - 180A - AMPERE ΣΤΟ 60%: 180Α |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | 3000 rpm |
| Δοχείο πετρελαίου | 15 λίτρα |
| Ισχύς (KVA) | 5,2 KVA |
| Τάση AC | 230 Volt |
| Πίνακας | AC 1 X 230V / DC 1 X 12V (8.3A) |
| Ρυθμιστής τάσης (±%) | AVR |
| Λοιπά | Με 1 σετ βοηθητικής λαβής και τροχών |
| Βάρος μηχανήματος | 115 kg |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



