Γεννήτριες πετρελαίου (230 Volt) 7 KVA Sincro Ιταλίας μονοφασικές με μίζα -EK 2 LAT - HAILIN - 11.6 hp
Κωδικός Προϊόντος: N72126125
- 1.615,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 1.302,42€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Sincro

Γεννήτρια πετρελαίου μονοφασική 7 KVA με κινητήρα αερόψυκτο με μίζα. Η γεννήτρια είναι Ιταλικής κατασκευής και προέλευσης , της κατασκευάστριας εταιρίας Sincro® με πάνω από 50 χρόνια στον τομέα της γεννήτριας. Ο κινητήρας Diesel Hailin, μονοκύλινδρος HL186FVE 11.6 ίππων, είναι εξαιρετικής ποιότητας κατασκευής και εναρμονίζεται πλήρως με τις Ευρωπαϊκές Προδιαγραφές CE . Η γεννήτρια τοποθετείται σε σταθερή βάση βαρέως τύπου με βάσεις αντιδόνησης.Η γεννήτρια διαθέτει μονοφασικό πίνακα 2 μπρίζες SCHUKO , θερμικό & βολτόμετρο.Τα ηλεκτροπαραγωγά ζεύγη δεν συνοδεύονται από μπαταρία.Η γεννήτρια μπορεί να τοποθετηθεί
με μικρό κόστος σε βάση με τροχούς κατόπιν συνεννόησης.Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Sincro |
| Τύπος | Hailin - HL188FVE - EK 2 LAT |
| Ισχύς | 11.6 hp @ 3600 rpm |
| Εκκίνηση | μίζα & χειρόμιζα |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | 3600 rpm |
| Συχνότητα (Hz) | 50 ΗΖ |
| Λίπανση | SAE 20W40 |
| Δοχείο πετρελαίου | 5,5 λίτρα |
| Ισχύς (KVA) | 7,0 KVA |
| Τάση AC | 220-230 Volt |
| Ρεύμα max | 30,5amps |
| Πίνακας | 2 μπρίζες SCHUKO , θερμικό & βολτόμετρο |
| Δοχείο λαδιού | 1,65 λίτρα |
| Βάρος μηχανήματος | 88 kg |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλίκη γεννήτρια |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



