Γεννήτρια πετρελαίου 230 Volt 8,0 KVA AVR ±2% Sincro Ιταλίας με μίζα - HL188FVE - EK2-LCA - 11,6 hp
Κωδικός Προϊόντος: N72126086
- 1.790,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 1.443,55€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Sincro

Γεννήτρια πετρελαίου μονοφασική 8,0 KVA με AVR ±2% με κινητήρα αερόψυκτο με μίζα. H γεννήτρια είναι Ιταλικής κατασκευής και προέλευσης , της κατασκευάστριας εταιρίας Sincro® με πάνω από 50 χρόνια στον τομέα της γεννήτριας. Ο κινητήρας Diesel Interpower , μονοκύλινδρος 11,6 ίππων, είναι εξαιρετικής ποιότητας κατασκευής και εναρμονίζεται πλήρως με τις Ευρωπαϊκές Προδιαγραφές CE . Η γεννήτρια τοποθετείται σε σταθερή βάση βαρέως τύπου με βάσεις αντιδόνησης. Οι γεννήτριες με AVR μπορούν να τροφοδοτήσουν ακόμα και συσκευές που είναι ευαίσθητες σε απότομες μεταβολές τις τάσεις. Με την χρήση του AVR η γεννήτρια μπορεί να τροφοδοτήσει τηλεοράσεις, υπολογιστές, laptop αλλά καθώς και όποια συσκευή διαθέτουμε χωρίς να υπάρχει κίνδυνος υπέρτασης ή υπότασης.
Η γεννήτρια διαθέτει μονοφασικό πίνακα 2 μπρίζες SCHUKO , θερμικό & βολτόμετρο.
Τα ηλεκτροπαραγωγά ζεύγη δεν συνοδεύονται από μπαταρία.
Η γεννήτρια μπορεί να τοποθετηθεί με μικρό κόστος σε βάση με τροχούς
κατόπιν συνεννόησης.
Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Sincro |
| Τύπος | HL188FVE - EK2-LCA |
| Ισχύς | 11,6 hp @ 3600 rpm |
| Κυβικά | 456 cc |
| Εκκίνηση | μίζα & χειρόμιζα |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | 3600 rpm |
| Λίπανση | SAE 20W40 |
| Δοχείο πετρελαίου | 5,5 λίτρα |
| Ισχύς (KVA) | 8,0 KVA |
| Τάση AC | 220-230 Volt |
| Ρεύμα max | 34,8 amps |
| Πίνακας | 2 μπρίζες SCHUKO , θερμικό & βολτόμετρο |
| Ρυθμιστής τάσης (±%) | AVR ±2% |
| Δοχείο λαδιού | 1,65 λίτρα |
| Εξτρά εξοπλισμός | Mπαταρία δεν περιλαμβάνεται στην τιμή . |
| Βάρος μηχανήματος | 94 kg |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλίκη γεννήτρια |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



