Γεννήτρια μονοφασική (230 Volt) 8,0 KVA - 1500στρ - με ελεύθερο άξονα Ø 28 mm - FK4 MDS - Sincro Ιταλίας
Κωδικός Προϊόντος: N72129202
- 1.251,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 1.008,87€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Sincro
Γεννήτρια σκέτη - αντικατάστασης με ελεύθερο άξονα Ø 28 mm . Σύγχρονη μονοφασική γεννήτρια 4 πόλων χωρίς κάρβουνα
(brushless) αυτόδιεγειρομενη και ρύθμιση τάσης με πυκνωτή (capacitor
regulated generator) .Γεννήτρια σκέτη με άξονα με σφήνα για χρήση τροχαλίας ή κόμπλερ .Γεννήτρια υψηλής ποιότητας κατασκευής . Κατασκευάζεται εξολοκλήρου στην Ιταλία.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να
επισκεφθείτε και τις ιστοσελίδες του κατασκευαστή www.sincro.com και www.sogaenergyteam.com .
Η ελάχιστη απαιτούμενη ισχύς του κινητήρα είναι 13.0 hp .
Συντελεστής ισχύος : n=81%
Η γεννήτρια διαθέτει μονοφασικό πίνακα με 1 πρίζα CEE (2P+T) , 1 πρίζα SCHUKO στεγανή IP54, 2 θερμικά
μονοφασικά , βολτόμετρο , διακόπτης αντιηλεκτροπληξιακός ( ρελέ διαρροής
) .
Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Sincro |
| Τύπος | FK4 MDS - με πίνακα |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | 1500 rpm |
| Συχνότητα (Hz) | 50 Hz |
| Τύπος κώνου | Ελεύθερο άξονα Ø 28 mm |
| Ισχύς (KVA) | 8,0 KVA |
| Τάση AC | 220-230 Volt |
| Ρεύμα max | 34,8 amps |
| Πίνακας | με 1 πρίζα CEE (2P+T) , 1 πρίζα SCHUKO στεγανή IP54, 2 θερμικά μονοφασικά , βολτόμετρο , διακόπτης αντιηλεκτροπληξιακός ( ρελέ διαρροής ) . |
| Ρυθμιστής τάσης (±%) | ---- |
| Βάρος μηχανήματος | 56,0 κιλά |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |



