Γεννήτρια πετρελαίου 230 volt - 6.0 KVA αθόρυβη HAILIN HL8000SE με μίζα και αυτόματο πίνακα
Κωδικός Προϊόντος: N72121135
- 1.822,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 1.469,35€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Hailin

Γεννήτριες αερόψυκτες HAILIN εξαιρετικής ποιότητας σε ασυναγώνιστες τιμές . Οι γεννήτριες τις σειράς HAILIN είναι εξαιρετικής ποιότητας και απευθύνονται και σε επαγγελματίες και ερασιτέχνες , η αθόρυβη γεννήτρια διαθέτει ηλεκτρονική ρύθμιση τάσης (AVR) . Η γεννήτρια είναι τοποθετημένη σε στιβαρό ηχομονωμένο πλαίσιο με 4 συμπαγείς τροχούς . Η γεννήτρια HL8000 SE διαθέτει κινητήρα μονοκυλίνδρο 3000 rpm 11.6 ίππων με πολύ χαμηλή κατανάλωση καυσίμου , μικρότερη από 258 gr/kwhr και ενσωματωμένο μεγάλο δοχείο πετρελαίου 14 λίτρων με αυτονομία έως και 11 ώρες .
Στον στάνταρ εξοπλισμό περιλαμβάνει διακόπτη βραχυκυκλώματος , βολτόμετρο AC , έξοδο dc 12 Volt - 8.3 A , αισθητήρα λαδιού , η μπαταρία δεν περιλαμβάνεται .
Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος | HL 8000 SE |
| Κινητήρας | HL188FVE - άμεσου ψεκασμού |
| Κύλινδροι | 1 |
| Ισχύς | 11.6 hp |
| Κυβικά | 474 cc |
| Εκκίνηση | Με μίζα |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | 3000 rpm |
| Συχνότητα (Hz) | 50 Hz |
| Κατανάλωση καυσίμου | 258 gr/kwhr |
| Δοχείο πετρελαίου | 14 λίτρα |
| Ισχύς (KVA) | 6,0 KVA |
| Επίπεδο θορύβου | 72 db(A) στα 7 μέτρα |
| Τάση AC | Μονοφασική , |
| Τύπος γεννήτριας | Με ηλεκτρονική ρύθμισης τάσης (AVR) |
| Ρυθμιστής τάσης (±%) | Ναι |
| Αυτονομία | 8 h 00'' στην ονομαστική ισχύ . |
| Διαστάσεις (ΜxΠxΥ) | 920 x 530 x 740 mm |
| Βάρος μηχανήματος | 155 Kg |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



