Γεννήτρια υδρόψυκτη αθόρυβη (380 volt) 31,3 KVA - AVR χωρίς ψύκτρες GF3 - 25 με πετρελαιοκινητήρα 49hp
Κωδικός Προϊόντος: N72121120
- 8.290,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 6.685,48€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο σε 2-3 ημέρες
- Κατασκευαστής: OEM

Γεννήτρια αργόστροφη υδρόψυκτη με ηλεκτρονικό ρυθμιστή τάσης χωρίς ψύκτρες εξαιρετικής ποιότητας σε ασυναγώνιστες τιμές. Οι γεννήτριες τις σειράς GF3 είναι εξαιρετικής ποιότητας και απευθύνονται και σε επαγγελματίες και ερασιτέχνες . Η γεννήτρια GF3 25 διαθέτει κινητήρα 4 κυλίνδρων πετρελαίου (diesel) αργόστροφο 1500 rpm και 3759 κυβικών εκατοστών με αποτέλεσμα με πολύ χαμηλή κατανάλωση καυσίμου, μικρότερη από 258 gr/kwhr. Οι αργόστροφοι κινητήρες λόγω των μειωμένων φθορών των κινούμενων μερών έχουν σημαντικά μεγαλύτερη διάρκεια ζωής και γι αυτό απευθύνονται κυρίως σε επαγγελματίες.
Η γεννήτρια εφοδιάζεται με πολύ μεγάλο ρεζερβουάρ πετρελαίου 50 λίτρων , ώστε η αυτονομία της να ξεπερνά της 15 ώρες όταν το φορτίο είναι κάτω από το 75% . Οι γεννήτριες της σειράς GF3 διαθέτουν γεννήτριες χωρίς ψύκτρες .
Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος | GF3 - 25 |
| Κινητήρας | ZH4102D - άμεσου ψεκασμού |
| Κύλινδροι | 4 |
| Ισχύς | 49 hp |
| Κυβικά | 3759 cc |
| Εκκίνηση | Μίζα |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | 1500 rpm |
| Συχνότητα (Hz) | 50 Hz |
| Καύσιμο | Πετρέλαιο (diesel) |
| Δοχείο πετρελαίου | 50 λίτρα |
| Ισχύς (KVA) | 31,3 KVA |
| Επίπεδο θορύβου | 67 db(A) στα 7 μέτρα |
| Τάση AC | 230/380 volt |
| Τύπος γεννήτριας | Γεννήτρια χωρίς ψύκτρες |
| Ρυθμιστής τάσης (±%) | Ναι |
| Μπαταρία | 12 Volt / 120AH |
| Αυτονομία | 15 h 00'' στο 75% της ισχύος . |
| Διαστάσεις (ΜxΠxΥ) | 1930x850x1150 mm |
| Βάρος μηχανήματος | 655 Kg |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



