Ηλεκτροπαράγωγα ζεύγη αθόρυβα (380 volt) 16,3 KVA -AVR - GF 3 15 ST με πετρελαιοκινητήρα 22hp 4 κυλίνδρων
Κωδικός Προϊόντος: N72121105
- 6.899,00€ 7.150,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 5.563,71€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: OEM

Ηλεκτροπαραγωγά ζεύγη υδρόψυκτα εξαιρετικής ποιότητας σε ασυναγώνιστες τιμές . Οι γεννήτριες τις σειράς GF3 είναι εξαιρετικής ποιότητας και απευθύνονται και σε επαγγελματίες και ερασιτέχνες . Η γεννήτρια GF3 15 ST διαθέτει κινητήρα πετρελαίου (diesel) 4 κυλίνδρων αργόστροφο 1500 rpm και 2043 κυβικών εκατοστών με αποτέλεσμα πολύ χαμηλή κατανάλωση καυσίμου , μικρότερη από 247.0 gr/kwhr . Οι αργόστροφοι κινητήρες λόγω των μειωμένων φθορών των κινούμενων μερών έχουν σημαντικά μεγαλύτερη διάρκεια ζωής και γι αυτό απευθύνονται κυρίως σε επαγγελματίες .
Η γεννήτρια εφοδιάζεται με πολύ μεγάλο ρεζερβουάρ πετρελαίου 100 λίτρων , ώστε η αυτονομία της να ξεπερνά της 25 ώρες όταν το φορτίο είναι κάτω από το 75% .
Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος | GF3 15 ST - WATERCOOLΕD - ΥΔΡΟΨΥΚΤH |
| Κινητήρας | 485D - άμεσου ψεκασμού |
| Κύλινδροι | 4 |
| Ισχύς | 22 hp |
| Κυβικά | 2043 cc |
| Εκκίνηση | Μίζα |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | 1500 rpm |
| Συχνότητα (Hz) | 50 Hz |
| Κατανάλωση καυσίμου | 247 gr/kwhr |
| Καύσιμο | Πετρέλαιο (diesel) |
| Δοχείο πετρελαίου | 100 λίτρα |
| Ισχύς (KVA) | 16,3 KVA |
| Επίπεδο θορύβου | 65 db(A) στα 7 μέτρα |
| Τάση AC | 230/380 volt |
| Τύπος γεννήτριας | Γεννήτρια με ψύκτρες |
| Ρυθμιστής τάσης (±%) | Ναι |
| Μπαταρία | 12 Volt / 120AH |
| Αυτονομία | 25 h 00'' στο 75% της ισχύος . |
| Διαστάσεις (ΜxΠxΥ) | 1930x850x1150 mm |
| Βάρος μηχανήματος | 700 Kg |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



