Γεννήτρια ΗΛΕΚΤΡΟΣΥΓΚΟΛΛΗΣΗΣ 4/10KVA 380V/50Hz με ελεύθερο άξονα Sincro Ιταλίας FW300 TDC 3000rpm
Κωδικός Προϊόντος: N72126011
- 3.219,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 2.595,97€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Sincro

Γεννήτρια ηλεκτροσυγκόλλησης FW300 TDC στις 3000 στροφές με 4KVA στα 230Volt & 10KVA στα 380Volt με ελεύθερο άξονα Sincro
ITALY υψηλής ποιότητας κατασκευής. Ένταση ρεύματος 17,4A στα 230Volt & 14,5A ανά φάση 380Volt με πίνακα FW.
Για περισσότερες τεχνικές πληροφορίες, επισκεφτείτε το site του εργοστασίου
www.sincro.com
Η γεννήτρια διαθέτει μονοφασικό πίνακα 1 πρίζα CE ΤΡΙΦ., 1 πρίζα CE, μον. θερμικό, βολτόμετρο, συχνόμετρο, διακ. αντιηλεκτρ/κος (id=0,03A).
Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Sincro |
| Τύπος | FW300 TDC - Πίνακας FW με ελεύθερο άξονα |
| Ένταση Ηλεκτροσυγκόλλησης (AMPS) | 300 AMPER |
| Συχνότητα (Hz) | 50 Hz |
| Άξονας | Ελεύθερο άξονα (σφήνα) Β3/Β14 [Φ24] |
| Ισχύς (KVA) | 4KVA / 230V (ΜΟΝ) & 10KVA / 380V (ΤΡΙΦ) |
| Τάση AC | 220/380 Volt |
| Πίνακας | 1 πρίζα CE ΤΡΙΦ., 1 πρίζα CE, μον. θερμικό, βολτόμετρο, συχνόμετρο, διακ. αντιηλεκτρ/κος (id=0,03A) |
| Αμπέρ | 17,4A / 230V (ΜΟΝ) & 14,5A ανά φάση / 380V (ΤΡΙΦ) |
| Βάρος μηχανήματος | 85 κιλά |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



