Γεννήτρια ΗΛΕΚΤΡΟΣΥΓΚΟΛΛΗΣΗΣ 3,5/6,5KVA 380V/50Hz Sincro Ιταλίας ED220 TDC 3000rpm ελεύθερος άξονας
Κωδικός Προϊόντος: N72126009
- 1.271,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 1.025,00€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Sincro

Γεννήτρια ηλεκτροσυγκόλλησης ED220 TDC με ελεύθερο άξονα Φ24,στις 3000 στροφές με 3,5KVA στα 230Volt & 6,5KVA στα 380Volt Sincro
ITALY υψηλής ποιότητας κατασκευής. Ένταση ρεύματος 15,2A στα 230Volt & 9,4A ανά φάση 380volt με πίνακα WT02.
Για περισσότερες τεχνικές πληροφορίες, επισκεφτείτε το site του εργοστασίου
www.sincro.comΗ γεννήτρια διαθέτει τριφασικό πίνακα 1 πρίζα CE 400V, 1 πρίζα σούκο, θερμικό μονοφ., βολτόμετρο.Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Sincro |
| Τύπος | ED 220 TDC - Πίνακας WT02 |
| Ένταση Ηλεκτροσυγκόλλησης (AMPS) | 220 AMPER |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | 3000 rpm |
| Συχνότητα (Hz) | 50 Hz |
| Άξονας | Κώνος Ιαπωνίας J609B |
| Ισχύς (KVA) | 3,5KVA / 230V (ΜΟΝ) & 6,5KVA / 380V (ΤΡΙΦ) |
| Τάση AC | 380 Volt |
| Πίνακας | 1 πρίζα CE 400V, 1 πρίζα σούκο, θερμικό μονοφ., βολτόμετρο |
| Αμπέρ | 15,2A / 230V (ΜΟΝ) & 9,4A ανά φάση / 380V (ΤΡΙΦ) |
| Βάρος μηχανήματος | 44 κιλά |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



