Γεννήτρια ΗΛΕΚΤΡΟΣΥΓΚΟΛΛΗΣΗΣ 4/10KVA 380V/50Hz με ελεύθερο άξονα Sincro Ιταλίας ARC400 TDC/2 3000rpm
Κωδικός Προϊόντος: N72126012
- 2.869,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 2.313,71€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Sincro

Γεννήτρια ηλεκτροσυγκόλλησης ARC400 TDC/2 στις 3000 στροφές με 4KVA στα 230Volt & 10KVA στα 380Volt με ελεύθερο άξονα Sincro
ITALY υψηλής ποιότητας κατασκευής. Ένταση ρεύματος 17,4A στα 230Volt & 14,5A ανά φάση 380Volt με πίνακα ARC4.
Για περισσότερες τεχνικές πληροφορίες, επισκεφτείτε το site του εργοστασίου
www.sincro.com
Η γεννήτρια διαθέτει τριφασικό πίνακα 1 πρίζα CE 400v, 1 πρίζα CE 230v, διακόπτης αντιηλεκτροπληξιακός (id=0,03A), θερμικό μον., μετρ. ώρας.
Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Sincro |
| Τύπος | ARC400 TDC/2 - Πίνακας ARC4- με ελεύθερο άξονα |
| Ένταση Ηλεκτροσυγκόλλησης (AMPS) | 400 AMPER |
| Συχνότητα (Hz) | 50 Hz |
| Άξονας | Ελεύθερος άξονας (σφήνα) |
| Ισχύς (KVA) | 4KVA / 230V (ΜΟΝ) & 10KVA / 380V (ΤΡΙΦ) |
| Τάση AC | 220/380 Volt |
| Πίνακας | 1 πρίζα CE 400v, 1 πρίζα CE 230v, διακόπτης αντιηλεκτροπληξιακός (id=0,03A), θερμικό μον., μετρ. ώρας. |
| Αμπέρ | 17,4A / 230V (ΜΟΝ) & 14,5A ανά φάση / 380V (ΤΡΙΦ) |
| Βάρος μηχανήματος | 110 κιλά |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



