Γεννήτρια μονοφασική (230 Volt) 7,0 KVA - 3000στρ - με κώνο Ιαπωνίας J609B - EK2 LAT SINCRO Ιταλίας
Κωδικός Προϊόντος: N72129080
- 658,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 530,65€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Sincro
Γεννήτρια σκέτη - αντικατάστασης με κώνο Ιαπωνίας J609B . Γεννήτρια υψηλής ποιότητας κατασκευής . Σύγχρονη μονοφασική γεννήτρια 2 πόλων χωρίς κάρβουνα
(brushless) αυτόδιεγειρομενη και ρύθμιση τάσης με πυκνωτή (capacitor
regulated generator) .Γεννήτρια υψηλής ποιότητας κατασκευής . Κατασκευάζεται εξολοκλήρου στην Ιταλία.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να
επισκεφθείτε και τις ιστοσελίδες του κατασκευαστή www.sincro.com και www.sogaenergyteam.com .
Η ελάχιστη απαιτούμενη ισχύς του κινητήρα είναι 11.5 hp .
Συντελεστής ισχύος : n=80%
Η γεννήτρια διαθέτει μονοφασικό πίνακα 2 μπρίζες SCHUKO , θερμικό & βολτόμετρο .
Εξτρά εξοπλισμός φορτιστής μπαταρίας 12V/10A δεν περιλαμβάνεται στην τιμή .
Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Sincro |
| Τύπος | EK2 LAT- με πίνακα |
| Ελάχιστη ισχύς κινητήρα | 11.5 hp |
| Συχνότητα (Hz) | 50 Hz |
| Τύπος κώνου | IMB35 - J609b - 22,14mm , IMB35 - J609b - 25,4mm , IMB35 - J609b - 30mm |
| Ισχύς (KVA) | 7,0 KVA |
| Τάση AC | 220-230 Volt |
| Ρεύμα max | 30,5amps |
| Πίνακας | 2 μπρίζες SCHUKO , θερμικό & βολτόμετρο |
| Ρυθμιστής τάσης (±%) | ---- |
| Εξτρά εξοπλισμός | Φορτιστής μπαταρίας 12V/10A δεν περιλαμβάνεται στην τιμή |
| Βάρος μηχανήματος | 30,5 κιλά |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |



