Γεννήτρια τριφασική (380 Volt) 18,0 KVA - 3000στρ - Sincro με ελεύθερο άξονα Ø 28 mm - FT2 MGS - Ιταλίας
Κωδικός Προϊόντος: N72129265
- 1.510,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 1.217,74€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Sincro

Γεννήτρια σκέτη - αντικατάστασης με ελεύθερο άξονα Ø 28 mm . Σύγχρονη τριφασική γεννήτρια 2 πόλων Brushes Compound regulator .Γεννήτρια σκέτη με άξονα με σφήνα για χρήση τροχαλίας ή κόμπλερ .
Γεννήτρια υψηλής ποιότητας κατασκευής . Κατασκευάζεται εξολοκλήρου στην Ιταλία. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να
επισκεφθείτε και τις ιστοσελίδες του κατασκευαστή www.sincro.com και www.sogaenergyteam.com .
Η ελάχιστη απαιτούμενη ισχύς του κινητήρα είναι 30.0 hp .
Συντελεστής ισχύος : n=85%
Η γεννήτρια διαθέτει πίνακα με 1 πρίζα τριφασική CEE 32A (4P+T) , 1 πρίζα CEE 32A (2P+T) , 1 πρίζα
SCHUKO στεγανή,μετρητής ώρας , 2 θερμικά μονοφασικά , βολτόμετρο & διακόπτης
μαγνητοθερμικός .
Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Sincro |
| Τύπος | FT2 MGS- με πίνακα |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | 3000 rpm |
| Συχνότητα (Hz) | 50 Hz |
| Τύπος κώνου | Ελεύθερο άξονα Ø 28 mm |
| Ισχύς (KVA) | 18,0 KVA |
| Τάση AC | 380-400 Volt |
| Ρεύμα max | 25,9 amps |
| Πίνακας | με 1 πρίζα τριφασική CEE 32A (4P+T) , 1 πρίζα CEE 32A (2P+T) , 1 πρίζα SCHUKO στεγανή, 2 θερμικά μονοφασικά , βολτόμετρο & διακόπτης μαγνητοθερμικός . |
| Ρυθμιστής τάσης (±%) | ---- |
| Βάρος μηχανήματος | 70,0 κιλά |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



