Γεννήτρια τριφασική (380 Volt) 22,0 KVA - 1500στρ - AVR ±2% Sincro με ελεύθερο άξονα Ø 35 mm - GTR 4 MB - Χωρίς πίνακα - Ιταλίας
Κωδικός Προϊόντος: N72129354-1
- 0,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 0,00€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Ρωτήστε μας τιμή
- Κατασκευαστής: Sincro

Γεννήτρια σκέτη - αντικατάστασης με ελεύθερο άξονα Ø 35 mm . Σύγχρονη τριφασική γεννήτρια 4 πόλων Brushes Compound regulator .Γεννήτρια σκέτη με άξονα με σφήνα για χρήση τροχαλίας ή κόμπλερ .Γεννήτρια υψηλής ποιότητας κατασκευής . Κατασκευάζεται εξολοκλήρου στην Ιταλία.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να
επισκεφθείτε και τις ιστοσελίδες του κατασκευαστή www.sincro.com και www.sogaenergyteam.com .
Η ελάχιστη απαιτούμενη ισχύς του κινητήρα είναι 36.0 hp .
Συντελεστής ισχύος : n=87%
Στην τιμή δεν περιλαμβάνεται ο πίνακας (πατήστε εδώ).
Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Sincro |
| Τύπος | GTR 4-MB - χωρίς πίνακα |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | 1500 rpm |
| Συχνότητα (Hz) | 50 Hz |
| Τύπος κώνου | Ελεύθερο άξονα Ø 35 mm |
| Ισχύς (KVA) | 22,0 KVA |
| Τάση AC | 380-400 Volt |
| Ρεύμα max | 31,7 amps |
| Πίνακας | ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΑ |
| Ρυθμιστής τάσης (±%) | ±2% |
| Βάρος μηχανήματος | 92,0 κιλά |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



