Επαγγελματικό σετ TOTAL TCKLI6015 Δραπα/βιδο κρουστικό 45 Nm + Γωνιακός τροχός με 2 μπαταρίες λιθίου 20V / 4Ah
Κωδικός Προϊόντος: N94546015
- 249,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 200,81€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Total

Επαγγελματικό σετ TOTAL TCKLI6015 δραπα/βιδο κρουστικό + γωνιακός τροχός. διαθέτει 2 μπαταρίες λιθίου και ταχυφορτιστή δυνατότητας σε μία ώρα να φορτίσει την μπαταρία ώστε να συνεχίσετε την εργασία σας χωρίς διακοπές.
Χρήσιμες πληροφορίες:
Φόρτιση μπαταρίας: Μετά τις 4-5 φορτίσεις η μπαταρία θα έχει το μέγιστο βαθμό απόδοσης, Όταν τελειώσουμε την εργασία μας κρίνεται απαραίτητη η φόρτιση, η μπαταρία μας θα είναι πλήρως φορτισμένη όταν το πράσινο led είναι αναμμένο. Σε μακροχρόνια ακινησία κρίνεται απαραίτητη η φόρτιση της μπαταρίας κάθε 2 μήνες.
| Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος | TOTAL TCKLI6015 Brushless Motor |
| Ρυθμίσεις ροπής | ΔΡΑΠΑΝΟΚΑΤΣΑΒΙΔΟ = 23 + 1 + 1 |
| Ταχύτητες | ΔΡΑΠΑΝΟΚΑΤΣΑΒΙΔΟ = 2 |
| Ταχυτσόκ | ΔΡΑΠΑΝΟΚΑΤΣΑΒΙΔΟ = 0-13mm |
| Δυνατότητα τρυπήματος | ΔΡΑΠΑΝΟΚΑΤΣΑΒΙΔΟ = 10mm (ΧΑΛΥΒΑ) / 20mm (ΞΥΛΟ) |
| Ροπή Στρέψεις | ΔΡΑΠΑΝΟΚΑΤΣΑΒΙΔΟ=45Nm |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | ΧΩΡΙΣ ΦΟΡΤΙΟ (ΔΡΑΠΑΝΟΚΑΤΣΑΒΙΔΟ ΚΡΟΥΣΤΙΚΟ - 0 - 450 / 0 - 1.900 rpm) (ΓΩΝΙΑΚΟΣ ΤΡΟΧΟΣ - 8.500 rpm / min) |
| Διάμετρος δίσκου ( χιλ.) | ΓΩΝΙΑΚΟΣ ΤΡΟΧΟΣ = 115mm |
| Διάρκεια φόρτισης | 1 ώρα |
| Στάνταρ εξοπλισμός | 2 Μπαταρίες 20V / 4Ah. 1 Ταχυφορτιστή, 10 Δίσκους κοπής ΙΝΟΧ 115mm σε μεταλλικό κουτάκι, Τσάντα μεταφοράς CANVAS |
| Βάρος μηχανήματος | ΔΡΑΠΑΝΟΚΑΤΣΑΒΙΔΟ 1,5kg - ΓΩΝΙΑΚΟΣ ΤΡΟΧΟΣ 1,35kg |
| Βάρος συσκευασίας | 6.5Kg |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



