Επαγγελματικό σετ TOTAL TCKLI2004 Δραπανοκατσάβιδο 45 Nm + Παλμικό κατσαβίδι 170Nm με 2 μπαταρίες λιθίου 20V / 4Ah
Κωδικός Προϊόντος: N94542029
- 221,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 178,23€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Total

Επαγγελματικό σετ TOTAL TCKLI2004 Δραπανοκατσάβιδο 45 Nm + Παλμικό κατσαβίδι. διαθέτει 2 μπαταρίες λιθίου και ταχυφορτιστή δυνατότητας σε μία ώρα να φορτίσει την μπαταρία ώστε να συνεχίσετε την εργασία σας χωρίς διακοπές.
Χρήσιμες πληροφορίες:
Φόρτιση μπαταρίας: Μετά τις 4-5 φορτίσεις η μπαταρία θα έχει το μέγιστο βαθμό απόδοσης, Όταν τελειώσουμε την εργασία μας κρίνεται απαραίτητη η φόρτιση, η μπαταρία μας θα είναι πλήρως φορτισμένη όταν το πράσινο led είναι αναμμένο. Σε μακροχρόνια ακινησία κρίνεται απαραίτητη η φόρτιση της μπαταρίας κάθε 2 μήνες.
| Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος | TOTAL TCKLI2004 BRUSHLESS MOTOR |
| Ρυθμίσεις ροπής | ΔΡΑΠΑΝΟΚΑΤΣΑΒΙΔΟ = 15 + 1 |
| Ταχύτητες | ΔΡΑΠΑΝΟΚΑΤΣΑΒΙΔΟ = 2 |
| Ταχυτσόκ | ΔΡΑΠΑΝΟΚΑΤΣΑΒΙΔΟ = 10mm |
| Υποδοχή | ΠΑΛΜΙΚΟ ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ = 1/4" (6.35mm) |
| Δυνατότητα τρυπήματος | ΔΡΑΠΑΝΟΚΑΤΣΑΒΙΔΟ = 10mm (ΧΑΛΥΒΑ) / 20mm (ΞΥΛΟ) |
| Ροπή Στρέψεις | ΔΡΑΠΑΝΟΚΑΤΣΑΒΙΔΟ=45Nm - ΠΑΛΜΙΚΟ ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ = 170Nm |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | ΧΩΡΙΣ ΦΟΡΤΙΟ (ΔΡΑΠΑΝΟΚΑΤΣΑΒΙΔΟ - 0 - 400 / 0 - 1.500 rpm) (ΠΑΛΜΙΚΟ ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ - 0 - 2.400 rpm / 0 - 3.550 bpm) |
| Διάρκεια φόρτισης | 2 ώρα |
| Στάνταρ εξοπλισμός | 2 Μπαταρίες Li-ion 20V / 4Ah, 1 Ταχυφορτιστή (1 ώρα), 2 Μύτες, 3 Καρυδάκια, 47 εξαρτήματα, Τσάντα μεταφοράς CANVAS |
| Βάρος μηχανήματος | ΔΡΑΠΑΝΟΚΑΤΣΑΒΙΔΟ 1,1kg - ΠΑΛΜΙΚΟ ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ 1,2kg |
| Βάρος συσκευασίας | 4,2Kg |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



