Γεννήτρια πετρελαίου Sincro Ιταλίας (230 Volt) μονοφασική 4,2 KVA με μίζα - ER2 CAT - F300 - 6,7 hp
Κωδικός Προϊόντος: N72126055
- 0,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 0,00€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Ρωτήστε μας τιμή
- Κατασκευαστής: Sincro
Γεννήτρια πετρελαίου μονοφασική 4,2 KVA με κινητήρα αερόψυκτο με μίζα. H γεννήτρια είναι Ιταλικής κατασκευής και προέλευσης, της κατασκευάστριας εταιρίας Sincro® με πάνω από 50 χρόνια στον τομέα της γεννήτριας. Ο κινητήρας Diesel Interpower, μονοκύλινδρος 6,7 ίππων, είναι εξαιρετικής ποιότητας κατασκευής και εναρμονίζεται πλήρως με τις Ευρωπαϊκές Προδιαγραφές CE . Η γεννήτρια τοποθετείται σε σταθερή βάση βαρέως τύπου με βάσεις αντιδόνησης .Η γεννήτρια διαθέτει μονοφασικό πίνακα 2 μπρίζες SCHUKO , θερμικό & βολτόμετρο.Τα ηλεκτροπαραγωγά ζεύγη δεν συνοδεύονται από μπαταρία ενώ μπορούν να τοποθετηθούν και τροχοί μεταφοράς .Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Sincro |
| Τύπος | F300-ER2 CAT |
| Ισχύς | 6,7 hp @ 3600 rpm |
| Κυβικά | 296 cc |
| Εκκίνηση | μίζα & χειρόμιζα |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | 3600 rpm |
| Λίπανση | SAE 20W40 |
| Δοχείο πετρελαίου | 3,5 λίτρα |
| Ισχύς (KVA) | 4,2 KVA |
| Τάση AC | 220-230 Volt |
| Ρεύμα max | 18,3 amps |
| Πίνακας | 2 μπρίζες SCHUKO , θερμικό & βολτόμετρο |
| Δοχείο λαδιού | 1,1 λίτρα |
| Εξτρά εξοπλισμός | Μπαταρία δεν περιλαμβάνεται στην τιμή . |
| Βάρος μηχανήματος | 63 kg |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλίκη γεννήτρια |



