Αλυσοπρίονο ZOMAX ZM 4610 - 18'' - 2.4 hp
Κωδικός Προϊόντος: N10110210
- 205,00€ 214,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 165,32€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Zomax
Αλυσοπρίονο ZOMAX ZM 4610 .
Το αλυσοπρίονο γενικής χρήσης ZOMAX ZM 4610 διαθέτει πανίσχυρο κινητήρα 2,4 hp, τελευταίας τεχνολογίας , με σεβασμό στο περιβάλλον, χαμηλή κατανάλωση και εκπομπή ρύπων , είναι το ιδανικό αλυσοπρίονο για το κτήμα αλλά και το δάσος, για κοπή μικρών δέντρων, ξύλων για το τζάκι, για κατασκευές όπως φράχτες, δενδρόσπιτα κλπ.
To Αλυσοπρίονο ZOMAX ZM 4610 διαθέτει ανατομικές λαβές και απλή ρύθμιση τεντώματος αλυσίδας , προδιαγραφές ασφαλείας, εύκολη και άμεση εκκίνηση , απλό στο σέρβις του.
Στάνταρ εξοπλισμός: αλυσίδα, λάμα, θήκη λάμας, manual .
Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος | Zomax 4610 |
| Ισχύς | 2,4 HP |
| Κυβικά | 45.6 cc |
| Εκκίνηση | Χειρόμιζα |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | 12000 |
| Ταχύτητα κοπής | 2800-3300 rpm |
| Δοχείο βενζίνης | 520 ml |
| Σύστημα αντιδόνησης | Ναι |
| Μήκος λάμας | Oregon 18” |
| Τύπος Αλυσίδας | 20BP |
| Δοχείο λαδιού | 260 ml |
| Στάνταρ εξοπλισμός | Αλυσίδα, λάμα, θήκη λάμας, manual |
| Βάρος μηχανήματος | 4,90 Κιλά |



