Κλαδευτικό αλυσοπρίονο ZOMAX ZM 2000 - 8'' - 0.8 hp
Κωδικός Προϊόντος: N10110200
- 139,00€ 158,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 112,10€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Zomax

Το κλαδευτικό ερασιτεχνικό αλυσοπρίονο ZOMAX το πιο ελαφρύ τις αγοράς , είναι ιδανικό για χρήση πάνω στο δέντρο. Δουλεύεται με το ένα χέρι και είναι ο πολύτιμος συνεργάτης του ερασιτέχνη αγρότη και όχι μόνο. Το ZOMAX ZM 2000 είναι απαραίτητος βοηθός σε όλες τις ξυλοκατασκευές και ιδιαίτερα στις σκεπές ,με κρίκο ανάρτησης στη ζώνη.
To Αλυσοπρίονο ZOMAX ZM 2000 διαθέτει ανατομική λαβή και απλή ρύθμιση τεντώματος αλυσίδας , προδιαγραφές ασφαλείας, εύκολη και άμεση εκκίνηση , απλό στο σέρβις του.
Στάνταρ εξοπλισμός: αλυσίδα, λάμα, θήκη λάμας, manual .
Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Ισχύς | 0,8 HP |
| Κυβικά | 18.3 cc |
| Εκκίνηση | Χειρόμιζα |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | 12000 rpm |
| Ταχύτητα κοπής | 3200-3700 rpm |
| Δοχείο βενζίνης | 170 ml |
| Σύστημα αντιδόνησης | Ναι |
| Μήκος λάμας | 8” ιντσών |
| Τύπος Αλυσίδας | 25 - (1/4''-0,050''- 48 Oδηγοί ) |
| Δοχείο λαδιού | 160 ml |
| Στάνταρ εξοπλισμός | Αλυσίδα, λάμα, θήκη λάμας, manual |
| Βάρος μηχανήματος | 2.90 Κιλά |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



