Αλυσοπρίονο ZOMAX ZM 4010 - 16'' - 2.0 hp
Κωδικός Προϊόντος: N10110205
- 185,00€ 194,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 149,19€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Zomax
Αλυσοπρίονο ZOMAX ZM 4010 .
Το αλυσοπρίονο γενικής χρήσης ZOMAX ZM 4010 διαθέτει πανίσχυρο κινητήρα 2,0 hp, τελευταίας τεχνολογίας , με σεβασμό στο περιβάλλον, χαμηλή κατανάλωση και εκπομπή ρύπων , είναι το ιδανικό αλυσοπρίονο για το κτήμα αλλά και το δάσος, για κοπή μικρών δέντρων, ξύλων για το τζάκι, για κατασκευές όπως φράχτες, δενδρόσπιτα κλπ.
To Αλυσοπρίονο ZOMAX ZM 4010 διαθέτει ανατομικές λαβές και απλή ρύθμιση τεντώματος αλυσίδας , προδιαγραφές ασφαλείας, εύκολη και άμεση εκκίνηση , απλό στο σέρβις του.
Στάνταρ εξοπλισμός: αλυσίδα, λάμα, θήκη λάμας, manual .
Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος | Zomax 4010 |
| Ισχύς | 2,0 HP |
| Κυβικά | 39.6 cc |
| Εκκίνηση | Χειρόμιζα |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | 12000 rpm |
| Ταχύτητα κοπής | 2800-3600 rpm |
| Δοχείο βενζίνης | 410 ml |
| Σύστημα αντιδόνησης | Ναι |
| Μήκος λάμας | 16” |
| Τύπος Αλυσίδας | 91-(3/8''-0,050'' - Οδηγοί 56) |
| Δοχείο λαδιού | 240 |
| Στάνταρ εξοπλισμός | Αλυσίδα, λάμα, θήκη λάμας, manual |
| Βάρος μηχανήματος | 4,10 Κιλά |



