Γεννήτρια τριφασική (380 Volt) 13,0 KVA - 1500στρ - Sincro με ελεύθερο άξονα Ø 28 mm - FT4 MDS - Ιταλίας
Κωδικός Προϊόντος: N72129346
- 1.630,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 1.314,52€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Sincro
Γεννήτρια σκέτη - αντικατάστασης με ελεύθερο άξονα Ø 28 mm . Σύγχρονη τριφασική γεννήτρια 4 πόλων Brushes Compound regulator .Γεννήτρια σκέτη με άξονα με σφήνα για χρήση τροχαλίας ή κόμπλερ .Γεννήτρια υψηλής ποιότητας κατασκευής . Κατασκευάζεται εξολοκλήρου στην Ιταλία.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να
επισκεφθείτε και τις ιστοσελίδες του κατασκευαστή www.sincro.com και www.sogaenergyteam.com .
Η ελάχιστη απαιτούμενη ισχύς του κινητήρα είναι 21.0 hp .
Συντελεστής ισχύος : n=83%
Η γεννήτρια διαθέτει πίνακα με 1 πρίζα τριφασική CEE 32A (4P+T) , 1 πρίζα CEE 32A (2P+T) , 1 πρίζα
SCHUKO στεγανή, 2 θερμικά μονοφασικά ,μετρητής ώρας, βολτόμετρο & διακόπτης
μαγνητοθερμικός .
Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Sincro |
| Τύπος | FT4 MDS - με πίνακα |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | 1500 rpm |
| Συχνότητα (Hz) | 50 Hz |
| Τύπος κώνου | Ελεύθερο άξονα Ø 28 mm |
| Ισχύς (KVA) | 13,0 KVA |
| Τάση AC | 380-400 Volt |
| Ρεύμα max | 18,6 amps |
| Πίνακας | με 1 πρίζα τριφασική CEE 32A (4P+T) , 1 πρίζα CEE 32A (2P+T) , 1 πρίζα SCHUKO στεγανή, 2 θερμικά μονοφασικά ,μετρητής ώρας, βολτόμετρο & διακόπτης μαγνητοθερμικός . |
| Ρυθμιστής τάσης (±%) | ---- |
| Βάρος μηχανήματος | 60,0 κιλά |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |



