Γεννήτρια τριφασική (380 Volt) 11,0 KVA - 1500στρ - Sincro με κώνο Ιταλίας c30 - FT4 MCS - Ιταλίας
Κωδικός Προϊόντος: N72129341
- 1.332,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 1.074,19€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Sincro

Γεννήτρια σκέτη - αντικατάστασης με κώνο Ιταλίας c30 . Σύγχρονη τριφασική γεννήτρια 4 πόλων Brushes Compound regulator . Γεννήτρια υψηλής ποιότητας κατασκευής . Κατασκευάζεται εξολοκλήρου στην Ιταλία .
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να
επισκεφθείτε και τις ιστοσελίδες του κατασκευαστή www.sincro.com και www.sogaenergyteam.com .
Η ελάχιστη απαιτούμενη ισχύς του κινητήρα είναι 17.9 hp .
Η γεννήτρια διαθέτει πίνακα με 1 πρίζα τριφασική CEE 32A (4P+T) , 1 πρίζα CEE 32A (2P+T) , 1 πρίζα SCHUKO στεγανή, 2 θερμικά μονοφασικά , βολτόμετρο , διακόπτης μαγνητοθερμικός & μετρητής ώρας.
Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Sincro |
| Τύπος | FT4 MCS - με πίνακα |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | 1500 rpm |
| Συχνότητα (Hz) | 50 Hz |
| Τύπος κώνου | κώνος Ιταλίας c38mm |
| Ισχύς (KVA) | 11,0 KVA |
| Τάση AC | 380-400 Volt |
| Ρεύμα max | 15,7 amps |
| Πίνακας | με 1 πρίζα τριφασική CEE 32A (4P+T) , 1 πρίζα CEE 32A (2P+T) , 1 πρίζα SCHUKO στεγανή, 2 θερμικά μονοφασικά,μετρητής ώρας , βολτόμετρο & διακόπτης μαγνητοθερμικός . |
| Ρυθμιστής τάσης (±%) | ---- |
| Βάρος μηχανήματος | 50,0 κιλά |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



