GRIFO DMC σπαστήρες σταφυλίων με αναδευτήρα και διαχωριστήρα ρεύματος 1.0 hp
Κωδικός Προϊόντος: N74260120
- 575,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 463,71€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Grifo

Ηλεκτρικός σπαστήρας σταφυλιών GRIFO DMC με ηλεκτρικό μοτέρ 1.0 hp με μεγάλη χοάνη 900x500 χιλιοστά , βαμμένη με ηλεκτροστατική βαφή ειδική για τρόφιμα
.Οι σπαστήρες σταφυλιού είναι εφοδιασμένοι με ρυθμιζόμενα ενισχυμένα ράουλα. Όλα τα περιστρεφόμενα μέρη διαθέτουν ρουλεμάν ή γλίστρες
για μεγαλύτερη διάρκεια ζωής του μηχανήματος . Οι ηλεκτρικοί σπαστήρες
σταφυλιών είναι εξαιρετικής ποιότητας και
είναι κατάλληλοι για τον ερασιτέχνη και τον επαγγελματία .
Οι σπαστήρες σταφυλιών GRIFO DMC εφοδιάζονται με αναδευτήρα και διαχωριστήρα .
Ο GRIFO DMC έχει ωριαία παραγωγή 1500 kg/hr
Οι σπαστήρες της εταιρίας GRIFO κατασκευάζονται εξολοκλήρου στην Ιταλία .
ΠΡΟΣΟΧΉ ΣΤΑ ΜΟΝΤΈΛΑ !!! ΠΡΟΣΟΧΉ ΣΤΙΣ ΑΠΟΜΙΜΗΣΕΙΣ !!!
| Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος | GRIFO - ηλεκτρικό |
| Ισχύς | 1.0 hp |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | 600 στρ/λ. |
| Τάση AC | 220 μονοφασικό |
| Διαστάσεις χοάνης | 900x500 mm |
| Διάμετρος κυλίνδρων | 96 χιλιοστά |
| Πλάτος κυλίνδρων | 220 χιλιοστά |
| Ωριαία παραγωγή | 1500 kg/hr |
| Βάρος μηχανήματος | 54 kg |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



