Γεωτρύπανο - τριβέλα TOTAL TEA55221 με αρίδι 150mm
Κωδικός Προϊόντος: N48545221
- 191,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 169,03€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Total

Γεωτρύπανο - τριβέλα TOTAL TEA55221 με αρίδι 150mm
| Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος | TOTAL TEA55221 |
| Ισχύς | 2,0 HP |
| Κυβικά | 52 cc |
| Ταχύτητα | 3300±300 |
| Δυνατότητα τρυπήματος | 100 / 150 / 200mm |
| Δοχείο βενζίνης | 1.200ml |
| Διάμετρος αρίδας (χιλ.) | 150 mm |
| Στάνταρ εξοπλισμός | ΣΥΜΠΑΡΑΔΙΔΕΤΑΙ ΜΕ ΤΡΥΠΑΝΙ Φ-150mm X 800mm |
| Βαρος (gr/m) | 12kg |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



