Γεννήτρια βενζίνης TOTAL TP175006 7,5KVA - μονοφασική 230 volt AVR- 2 ρόδες, μίζα και μπαταρία
Κωδικός Προϊόντος: N72543006-1
- 856,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 690,32€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Total

Γεννήτρια βενζίνης TOTAL TP175006 7,5KVA - μονοφασική 230 volt AVR- 2 ρόδες, μίζα και μπαταρία
| Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος | TP175006 |
| Κινητήρας | Τετράχρονος |
| Ισχύς | 15 hp |
| Κυβικά | 420cc |
| Εκκίνηση | ΜΙΖΑ (9Ah ΜΠΑΤΑΡΙΑ) |
| Δοχείο βενζίνης | 25 Lit |
| Ισχύς (KVA) | 7.5kva |
| Τάση AC | 230V |
| Στάνταρ εξοπλισμός | AC 3 X 230V / DC 1 X 12V (8.3A) |
| Βαρος (gr/m) | 88kg |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



