Γεννήτρια βενζίνης TOTAL TP130005 3,5KVA - AVR μονοφασική 230 volt AVR
Κωδικός Προϊόντος: N72543005
- 302,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 243,55€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Αναμένεται
- Κατασκευαστής: Total

Γεννήτρια βενζίνης TOTAL TP130005 3,5KVA - AVR μονοφασική 230 volt AVR
| Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος | TP130005 |
| Κινητήρας | Τετράχρονος |
| Ισχύς | 7 hp |
| Κυβικά | 210cc |
| Δοχείο βενζίνης | 15 Lit |
| Ισχύς (KVA) | 3.5kva |
| Τάση AC | 230V - 50Hz |
| Στάνταρ εξοπλισμός | AC 2 X 230V / DC 1 X 12V (8.3A) |
| Βαρος (gr/m) | 42kg |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



