Γεννήτρια πετρελαίου TOTAL TP430001 - 3,5KVA - 3.000W - μονοφασική 230 volt AVR - 2 ρόδες
Κωδικός Προϊόντος: N72540301
- 804,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 648,39€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Total

Γεννήτρια πετρελαίου TOTAL TP430001 - 3,5KVA - μονοφασική 230 volt AVR - 2 ρόδες
| Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος | TP430001 |
| Κινητήρας | Τετράχρονος |
| Ισχύς | 5,7 hp |
| Κυβικά | 296cc |
| Εκκίνηση | Χειρόμιζα |
| Δοχείο βενζίνης | 15 Lit |
| Ισχύς (KVA) | 3,5KVA |
| Τάση AC | 230V |
| Στάνταρ εξοπλισμός | AC 2 X 230V / DC 1 X 12V (8.3A) |
| Βαρος (gr/m) | 67kg |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



