Γεννήτρια τριφασική (380 Volt) 8,5 KVA - 3000στρ - Sincro με κώνο Ιταλίας c23 - ET2 LAS - Ιταλίας
Κωδικός Προϊόντος: N72129241
- 884,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 712,90€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Sincro

Γεννήτρια σκέτη - αντικατάστασης με κώνο Ιταλίας c30 . Σύγχρονη τριφασική γεννήτρια 2 πόλων Brushes Compound regulator . Γεννήτρια υψηλής ποιότητας κατασκευής . Κατασκευάζεται εξολοκλήρου στην Ιταλία .
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να
επισκεφθείτε και τις ιστοσελίδες του κατασκευαστή www.sincro.com και www.sogaenergyteam.com .
Η ελάχιστη απαιτούμενη ισχύς του κινητήρα είναι 13.0 hp .
Η γεννήτρια διαθέτει πίνακα 1 πρίζα CEE τριφασική , 1 πρίζα SCHUKO , θερμικό & βολτόμετρο .
Εξτρά εξοπλισμός διακόπτης μαγνητοθερμικός δεν περιλαμβάνεται στην τιμή .
Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Sincro |
| Τύπος | ET2 LAS - με πίνακα |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | 3000 rpm |
| Συχνότητα (Hz) | 50 Hz |
| Τύπος κώνου | IMB35 - Β3/B9 - κώνος Ιταλίας c23mm |
| Ισχύς (KVA) | 8,5 KVA |
| Τάση AC | 380-400 Volt |
| Ρεύμα max | 12,3 amps |
| Πίνακας | με 1 πρίζα CEE τριφασική , 1 πρίζα SCHUKO , θερμικό & βολτόμετρο . |
| Ρυθμιστής τάσης (±%) | ---- |
| Εξτρά εξοπλισμός | διακόπτης μαγνητοθερμικός δεν περιλαμβάνεται στην τιμή . |
| Βάρος μηχανήματος | 36.8 κιλά |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



