Γεννήτρια βενζίνης BGB2500 0,9kW μονοφασική 230 volt
Κωδικός Προϊόντος: N72502500
- 229,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 184,68€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Αναμένεται
- Κατασκευαστής: Bormann

Γεννήτρια βενζίνης BGB2500 0,9kW μονοφασική 230 volt
| Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος | BGB2500 |
| Κινητήρας | Τετράχρονος αερόψυκτος OHV |
| Κυβικά | 87cc |
| Δοχείο βενζίνης | 5λίτρα |
| Ισχύς (KVA) | 0.9kW-1kW(max) |
| Τάση AC | 220-230 Volt |
| Πίνακας | 1x16A 220V και 12V DC 8.3A |
| Στάθμη θορύβου | 65db στα 7m |
| Διαστάσεις (ΜxΠxΥ) | 47.5x35x36.5cm |
| Βαρος (gr/m) | 27kg |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



