Κεφαλές αεροσυμπιεστών FIAC AB 858 Ιταλίας
Κωδικός Προϊόντος: N31120440
- 619,00€ 858,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 499,19€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Αναμένεται
- Κατασκευαστής: Fiac

Κεφαλή αεροσυμπιεστή FIAC AB 858 διβάθμια με λίπανση ελαίου . Η κεφαλή είναι αλουμινίου αερόψυκτη με χιτώνιο κύλινδρο από μαντέμι & ψύκτη . Ιταλική κεφαλή αεροσυμπιεστή FIAC 2 σταδίων και 2 κυλίνδρων υψηλή ποιότητας και αξιοπιστίας .
Στις 1280 στρ. 830 λτ/'' και απαιτούμενη ισχύς 7,5 ίππους . (MAX)
Η κεφαλή αεροσυμπιεστών ή κομπρεσέρ εμβολοφόρα, ψύχεται με τον αέρα (αερόψυκτα). Λιπαίνετε με το λάδι του κάρτερ. Κάθε κεφαλή αεροσυμπιεστή παραδίδεται με την τροχαλία της και το φίλτρο αέρα.
Προσοχή:
1) Κατά την εγκατάσταση να είναι σωστή η περιστροφή σύμφωνα με τόξο διότι η σωστή περιστροφή ψύχει την κεφαλή.
2) Βάλτε λάδι στο κάρτeρ (SAE 30)
Κατασκευάζεται από τον Ιταλικό Οίκο FIAC. MADE IN ITALY.
Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος | Κεφαλή αεροσυμπιεστή FIAC AB 858 |
| Κύλινδροι | 2 |
| Πίεση (atm,bar) | 10 bar |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | max 1280 rpm |
| Λίπανση | 5W50 |
| Απαίτ. ισχύ κινητήρα | 7,5 ΗΡ |
| Διάμετρος τροχαλίας | 430X2A χιλιοστά |
| Αναρρόφηση λίτρα/λεπτό | 830 λίτρα/λεπτό |
| Βαρος (gr/m) | 34Kg |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



