Βούρτσα Καθαρισμού Sweepy Με Καδο Eurosystems Βενζίνης Για Τεχνητό Χλοοτάπητα & Κήπους - Ιταλίας
Κωδικός Προϊόντος: N38130148
- 815,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 657,26€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Eurosystems®

Η βούρτσα Sweepy με ρυθμιζόμενο ύψος είναι η απόλυτη λύση για εύκολο και αποτελεσματικό καθαρισμό του συνθετικού σας χλοοτάπητα. Η ελικοειδής σχεδίασή της προσφέρει άριστη συλλογή φύλλων, κλαδιών και άλλων υπολειμμάτων, ενώ ο μεγάλος κάδος των 45 λίτρων επιτρέπει συνεχή εργασία χωρίς συχνό άδειασμα.
Επιπλέον, η Sweepy είναι απαραίτητος βοηθός για τον καθαρισμό του κήπου και άλλων εξωτερικών χώρων. Κατασκευασμένη στην Ιταλία από την Eurosystems, συνοδεύεται από πλήρη κάλυψη σε service και ανταλλακτικά, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια αξιοπιστία. Ανακαλύψτε την Sweepy και απολαύστε έναν καθαρό και περιποιημένο χώρο χωρίς κόπο!
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Eurosystems |
| Τύπος | Sweepy |
| Κινητήρας | Loncin, τετράχρονος |
| Διάμετρος | Βούρτσα: : Ø 16 cm, ελικοειδής |
| Ισχύς | 196cc |
| Τροχοί | 4: Ø 20 cm με ρουλεμάν |
| Πλάτος εργασίας | 42 cm |
| Χωρητικότητα κάδου | 45 λίτρα |
| Τιμόνι | Αναδιπλώμενο |
| Εξοπλισμός | Βούρτσα με κάδο |
| Διαστάσεις (ΜxΠxΥ) | 56x121x100(h) cm |
| Βαρος (gr/m) | 34 κιλά |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



