Εξαερωτής γκαζόν βενζίνης WB486CRB - WEIBANG - Briggs & Stratton 750 series
Κωδικός Προϊόντος: N38207503
- 0,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 0,00€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Μη διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Weibang

Εξαερωτής γκαζόν βενζίνης WB486CRB - WEIBANG - Briggs & Stratton 750 series
| Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος | Weibang WB486CRB |
| Κινητήρας | Briggs & Stratton 750 series |
| Ισχύς | 5 hp |
| Ύψος κοπής | μεταβλητό 32mm |
| Πλάτος | Πλάτος εργασίας: 46.7 εκατοστά |
| Μαχαίρια | αποστάσεις 33MM |
| Ταχύτητα Μαχαιριών | 1250 rpm |
| Επίπεδο θορύβου | 100 bB(A) |
| Διαστάσεις (ΜxΠxΥ) | 730x730x810 mm |
| Βάρος μηχανήματος | 55,3 Κg |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



