Εξαερωτής γκαζόν ηλεκτρικός WB383RE - WEIBANG
Κωδικός Προϊόντος: N38207501
- 701,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 565,32€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Weibang

Εξαερωτής γκαζόν ηλεκτρικός WB383RE - WEIBANG
| Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος | Weibang WB383RE |
| Ισχύς | 1800Watt |
| Ύψος κοπής | μεταβλητό 16mm |
| Πλάτος | Πλάτος εργασίας: 38 εκατοστά |
| Μαχαίρια | αποστάσεις 33MM |
| Ταχύτητα Μαχαιριών | 1500 rpm |
| Επίπεδο θορύβου | 100 bB(A) |
| Χωρητικότητα δοχείου συλλογής | 40Lt |
| Διαστάσεις (ΜxΠxΥ) | 800x640x700 mm |
| Βάρος μηχανήματος | 47,3 Κg |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



