Δετικό ηλεκτρονικό μπαταρίας (επαναφορτιζόμενης) FPQ 718 (ΠΛΗΡΕΣ)
Κωδικός Προϊόντος: N68122003
- 703,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 566,94€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: OEM

Το δετικό ηλεκτρονικό FPQ 718 μπαταρίας επαγγελματικής χρήσης για γρήγορα δεσίματα σε αμπέλια, ακτινίδια, ντομάτες κλπ. Ο εργονομικός του σχεδιασμός κάνει το δέσιμο μια εύκολη εργασία, ειδικά με αυτονομία μπαταρίας 8 ωρών!
Είναι πλήρες με βαλίτσα μεταφοράς, φορτιστή μπαταρίας, μπαταρία, γιλέκο και εξαρτήματα.
Προσοχή: Το ηλεκτρονικό δετικό FPQ 718 μπορείτε να το αγοράσετε και σκέτο αρκεί να έχετε μπαταρία του ηλεκτρικού ψαλιδιού SCA3.
| Χαρακτηριστικά | |
| Διάμετρος δεσίματος | 25mm |
| Τύπος | FPQ 718 (πλήρες) |
| Προστασία ρεύματος | ->5 A |
| Κλάση προστασίας | ΙΙ |
| Διάρκεια φόρτισης | 8 ώρες |
| Τάση DC | 43,2 Volt / 1A |
| Φορτιστής | 240V AC,50Hz / DC 50,4 V / 1,0Α / Χρόνος φόρτωσης 4-5 ώρες |
| Μπαταρία | Λιθίου / 4,4Ah / 43,2v / 8 ώρες λειτουργίας |
| Στάνταρ εξοπλισμός | βαλίτσα μεταφοράς, φορτιστής μπαταρίας, μπαταρία,γιλέκο, εξαρτήματα, |
| Βάρος μηχανήματος | βάρος δετικού 1,035γρ. / βάρος μπαταρίας & γιλέκου 2,250 γρ. / βάρος πλήρες 3,285 γρ. |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



