Γεννήτρια SINCRO Ιταλίας πετρελαίου 380 Volt 8,5 KVA AVR ±2% με μίζα - ET2 MBR - Hailin HL188FVE 11,6 hp με τροχούς και μπαταρία
Κωδικός Προϊόντος: N72126562-1
- 1.870,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 1.508,06€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Sincro

Γεννήτρια πετρελαίου τριφασική 8,5 KVA με AVR ±2% με κινητήρα Hailin HL188FVE αερόψυκτο με μίζα. H γεννήτρια είναι Ιταλικής κατασκευής και προέλευσης, της κατασκευάστριας εταιρίας Sincro® με πάνω από 50 χρόνια στον τομέα της γεννήτριας. Ο κινητήρας Diesel Interpower, μονοκύλινδρος 11,6 ίππων, είναι εξαιρετικής ποιότητας κατασκευής και εναρμονίζεται πλήρως με τις Ευρωπαϊκές Προδιαγραφές CE . Η γεννήτρια τοποθετείται σε σταθερή βάση βαρέως τύπου με βάσεις αντιδόνησης. Οι γεννήτριες με AVR μπορούν να τροφοδοτήσουν ακόμα και συσκευές που είναι ευαίσθητες σε απότομες μεταβολές τις τάσεις. Με την χρήση του AVR η γεννήτρια μπορεί να τροφοδοτήσει τηλεοράσεις, υπολογιστές, laptop αλλά καθώς και όποια συσκευή διαθέτουμε χωρίς να υπάρχει κίνδυνος υπέρτασης ή υπότασης .
Η γεννήτρια διαθέτει τριφασικό πίνακα με 1 πρίζα CEE 32 A (2P+T), 1 πρίζα SCHUKO, θερμικό & βολτόμετρο.
Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά.
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Sincro |
| Τύπος | Hailin HL188FVE - EΤ2 MBR |
| Ισχύς | 11,6 hp @ 3600 rpm |
| Κυβικά | 456 cc |
| Εκκίνηση | μίζα & χειρόμιζα |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | 3600 rpm |
| Λίπανση | SAE 20W40 |
| Δοχείο πετρελαίου | 5,5 λίτρα |
| Ισχύς (KVA) | 8,5 KVA |
| Τάση AC | 380-400 Volt |
| Ρεύμα max | 12,3 amps |
| Πίνακας | 1 πρίζα CEE 32 A (2P+T) , 1 πρίζα SCHUKO , θερμικό & βολτόμετρο |
| Ρυθμιστής τάσης (±%) | AVR ±2% |
| Δοχείο λαδιού | 1,65 λίτρα |
| Εξτρά εξοπλισμός | Mπαταρία δεν περιλαμβάνεται στην τιμή . |
| Βάρος μηχανήματος | 94 kg |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλίκη γεννήτρια |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



