Υποβρύχια αντλία ομβρίων SP750 με φλοτέρ
Κωδικός Προϊόντος: N58101012
- 59,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 47,58€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: GUDA

Οι υποβρύχιες αντλίες ομβρίων SP750 με φλοτέρ ιδανικά για βρόχινα νερά, φρεάτια, ράμπες, υπόγεια γκαράζ, πλημμυρισμένα υπόγεια κλπ. Το σώμα αντλίας και η φτερωτή είναι κατασκευασμένα από technopolymer. Διαθέτει ενσωματωμένο φλοτέρ και καλώδιο 10 μέτρων, φις και ρακόρ σύνδεσης πολλαπλών θέσεων.
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Οι αντλίες της κατηγορίας αυτής δεν είναι για πηγάδια - πότισμα - συνεχή ροή. Μόνο για περιστασιακή χρήση με φλοτέρ για όμβρια ύδατα. Δεν χρησιμοποιείται για συνεχής λειτουργεία ποτίσματος.
Εγγύηση - Service -
Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος | SP750 |
| Διαστάσεις | μέγιστή διάμετρος 23cm, ύψος 34cm |
| Ισχύς | 750watt - 1Hp |
| Θερμοκρασία αντλούμενου νερού | έως 35°C |
| Διατομή | 1''-1 1/4'' |
| Διέλευση στερεών | MAX 35mm |
| Μανομετρικό ύψος(max) | 8 μέτρα |
| Παροχή | 13 κυβικά/ώρα |
| Τάση AC | 230 Volt |
| Μήκος καλωδίου | 10 μέτρα |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (ΜxΠxΥ) | 16Χ22Χ37cm |
| Βαρος (gr/m) | 4,5 κιλά |
Τρόποι πληρωμής:
-
Μετρητά κατα την παραλαβή απο την έκθεσή μας
- Αντικαταβολή για τα μικρά σε όγκο προϊόντα (μόνο για αποστολές με courier)
- Με τραπεζική κατάθεση στους λογαριασμούς της εταιρίας μας
- Με χρεωστική κάρτα ή με πιστωτική κάρτα (δυνατότητα ΑΤΟΚΩΝ δόσεων για πληρωμή με πιστωτική κάρτα)
Επικοινωνήστε μαζί μας στο info@newtools.gr ή τηλεφωνικώς στα 2155409263 / 6989852303 για να σας βοηθήσουμε για τον πιο εύκολο τρόπο αποστολής της παραγγελίας σας!
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αθήνας για αγορές 200€ και άνω.



