Γεννήτριες πετρελαίου (230 Volt) 3,0 KVA Sincro Ιταλίας μονοφασικές με μίζα - R12 SCS - F210 - 4,2 hp
Κωδικός Προϊόντος: N72126050
- 0,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 0,00€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Ρωτήστε μας τιμή
- Κατασκευαστής: Sincro
Γεννήτρια πετρελαίου μονοφασική 3,0 KVA με κινητήρα αερόψυκτο με μίζα. Η γεννήτρια είναι Ιταλικής κατασκευής και προέλευσης , της κατασκευάστριας εταιρίας Sincro® με πάνω από 50 χρόνια στον τομέα της γεννήτριας. Ο κινητήρας Diesel Interpower, μονοκύλινδρος 4,2 ίππων, είναι εξαιρετικής ποιότητας κατασκευής και εναρμονίζεται πλήρως με τις Ευρωπαϊκές Προδιαγραφές CE . Η γεννήτρια τοποθετείται σε σταθερή βάση βαρέως τύπου με βάσεις αντιδόνησης.Η γεννήτρια διαθέτει μονοφασικό πίνακα 2 μπρίζες SCHUKO , θερμικό & βολτόμετρο.Τα ηλεκτροπαραγωγά ζεύγη δεν συνοδεύονται από μπαταρία.Η γεννήτρια μπορεί να τοποθετηθεί
με μικρό κόστος σε βάση με τροχούς κατόπιν συνεννόησης.Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Sincro |
| Τύπος | F210 - R12 SCS |
| Ισχύς | 4,2 hp @ 3600 rpm |
| Κυβικά | 211 cc |
| Εκκίνηση | μίζα & χειρόμιζα |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | 3600 rpm |
| Λίπανση | SAE 20W40 |
| Δοχείο πετρελαίου | 2,5 λίτρα |
| Ισχύς (KVA) | 3,0 KVA |
| Τάση AC | 220-230 Volt |
| Ρεύμα max | 13,0amps |
| Πίνακας | 2 μπρίζες SCHUKO , θερμικό & βολτόμετρο |
| Δοχείο λαδιού | 0,8 λίτρα |
| Βάρος μηχανήματος | 54 kg |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλίκη γεννήτρια |



