Γεννήτρια τριφασική (380 Volt) 13,5 KVA - 3000στρ - Sincro με κώνο Ιταλίας c38 - FT2 MES - Ιταλίας
Κωδικός Προϊόντος: N72129253
- 1.427,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 1.150,81€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Sincro
Γεννήτρια σκέτη - αντικατάστασης με κώνο Ιταλίας c38 . Σύγχρονη τριφασική γεννήτρια 2 πόλων Brushes Compound regulator . Γεννήτρια υψηλής ποιότητας κατασκευής . Κατασκευάζεται εξολοκλήρου στην Ιταλία .
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να
επισκεφθείτε και τις ιστοσελίδες του κατασκευαστή www.sincro.com και www.sogaenergyteam.com .
Η ελάχιστη απαιτούμενη ισχύς του κινητήρα είναι 22.0 hp .
Η γεννήτρια διαθέτει πίνακα με 1 πρίζα τριφασική CEE 32A (4P+T) , 1 πρίζα CEE 32A (2P+T) , 1 πρίζα SCHUKO στεγανή, 2 θερμικά μονοφασικά , βολτόμετρο , διακόπτης μαγνητοθερμικός & μετρητής ώρας.
Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Sincro |
| Τύπος | FT2 MES - με πίνακα |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | 3000 rpm |
| Συχνότητα (Hz) | 50 Hz |
| Τύπος κώνου | κώνος Ιταλίας c38mm |
| Ισχύς (KVA) | 13,5 KVA |
| Τάση AC | 380-400 Volt |
| Ρεύμα max | 19,4 amps |
| Πίνακας | με 1 πρίζα τριφασική CEE 32A (4P+T) , 1 πρίζα CEE 32A (2P+T) , 1 πρίζα SCHUKO στεγανή, 2 θερμικά μονοφασικά,μετρητής ώρας , βολτόμετρο & διακόπτης μαγνητοθερμικός . |
| Ρυθμιστής τάσης (±%) | ---- |
| Βάρος μηχανήματος | 54.0 κιλά |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |



