Γεννήτρια τριφασική (380 Volt) 13,5 KVA - 3000στρ - Sincro με κώνο Ιαπωνίας J609B-35 - FT2 MES - Ιταλίας
Κωδικός Προϊόντος: N72129252
- 1.288,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 1.038,71€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Sincro
Γεννήτρια σκέτη - αντικατάστασης με κώνο Ιαπωνίας J609B . Σύγχρονη τριφασική γεννήτρια 2 πόλων Brushes Compound regulator . Γεννήτρια υψηλής ποιότητας κατασκευής . Κατασκευάζεται εξολοκλήρου στην Ιταλία .
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να
επισκεφθείτε και τις ιστοσελίδες του κατασκευαστή www.sincro.com και www.sogaenergyteam.com .
Η ελάχιστη απαιτούμενη ισχύς του κινητήρα είναι 22.0 hp .
Η γεννήτρια διαθέτει πίνακα με 1 πρίζα τριφασική CEE 32A (4P+T) , 1 πρίζα CEE 32A (2P+T) , 1 πρίζα SCHUKO στεγανή, 2 θερμικά μονοφασικά , βολτόμετρο , διακόπτης μαγνητοθερμικός & μετρητής ώρας .
Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Sincro |
| Τύπος | FT2 MES - με πίνακα |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | 3000 rpm |
| Συχνότητα (Hz) | 50 Hz |
| Τύπος κώνου | IMB35 - J609b - 35mm |
| Ισχύς (KVA) | 13,5 KVA |
| Τάση AC | 380-400 Volt |
| Ρεύμα max | 19,4amps |
| Πίνακας | με 1 πρίζα τριφασική CEE 32A (4P+T) , 1 πρίζα CEE 32A (2P+T) , 1 πρίζα SCHUKO στεγανή, 2 θερμικά μονοφασικά , βολτόμετρο & διακόπτης μαγνητοθερμικός . |
| Ρυθμιστής τάσης (±%) | ---- |
| Βάρος μηχανήματος | 54,0 κιλά |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |



