Γεννήτρια τριφασική (380 Volt) 5,5 KVA - 3000στρ - Sincro με κώνο Ιαπωνίας J609B - ET2 MBS - Ιταλίας
Κωδικός Προϊόντος: N72129230
- 680,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 548,39€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Sincro
Γεννήτρια σκέτη - αντικατάστασης με κώνο Ιαπωνίας J609B . Σύγχρονη τριφασική γεννήτρια 2 πόλων Brushes Compound regulator . Γεννήτρια υψηλής ποιότητας κατασκευής . Κατασκευάζεται εξολοκλήρου στην Ιταλία .
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να
επισκεφθείτε και τις ιστοσελίδες του κατασκευαστή www.sincro.com και www.sogaenergyteam.com .
Η ελάχιστη απαιτούμενη ισχύς του κινητήρα είναι 9.0 hp .
Η γεννήτρια διαθέτει πίνακα 1 πρίζα CEE τριφασική , 1 πρίζα SCHUKO , θερμικό & βολτόμετρο .
Εξτρά εξοπλισμός διακόπτης μαγνητοθερμικός δεν περιλαμβάνεται στην τιμή .
Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Sincro |
| Τύπος | ET2 MBS - με πίνακα |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | 3000 rpm |
| Συχνότητα (Hz) | 50 Hz |
| Τύπος κώνου | IMB35 - J609b - 22,14mm , IMB35 - J609b - 25,4mm , IMB35 - J609b - 30mm |
| Ισχύς (KVA) | 5,5 KVA |
| Τάση AC | 380-400 Volt |
| Ρεύμα max | 7,9amps |
| Πίνακας | 1 πρίζα CEE τριφασική , 1 πρίζα SCHUKO , θερμικό & βολτόμετρο |
| Ρυθμιστής τάσης (±%) | ---- |
| Εξτρά εξοπλισμός | διακόπτης μαγνητοθερμικός δεν περιλαμβάνεται στην τιμή . |
| Βάρος μηχανήματος | 28,3 κιλά |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |



