Γεννήτρια μονοφασική (230 Volt) 17,5 KVA - 1500στρ - με ελεύθερο άξονα Ø 35 mm -GK4 LB - Sincro Ιταλίας
Κωδικός Προϊόντος: N72129213
- 1.939,00€
- Χωρίς ΦΠΑ: 1.563,71€
* Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ
Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Sincro
Γεννήτρια σκέτη - αντικατάστασης με ελεύθερο άξονα Ø 35 mm . Σύγχρονη μονοφασική γεννήτρια 4 πόλων χωρίς κάρβουνα
(brushless) αυτόδιεγειρομενη και ρύθμιση τάσης με πυκνωτή (capacitor
regulated generator) .Γεννήτρια υψηλής ποιότητας κατασκευής . Κατασκευάζεται εξολοκλήρου στην Ιταλία.
Συντελεστής ισχύος : n=85%
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να
επισκεφθείτε και τις ιστοσελίδες του κατασκευαστή www.sincro.com και www.sogaenergyteam.com .
Εγγύηση - Service - Ανταλλακτικά
Η γεννήτρια δεν διαθέτει μονοφασικό πίνακα , δεν περιλαμβάνεται στην τιμή .
| Χαρακτηριστικά | |
| Κατασκευαστής | Sincro |
| Τύπος | GK4 LB - με πίνακα |
| Στροφές/λεπτό (rpm) | 1500 rpm |
| Συχνότητα (Hz) | 50 Hz |
| Τύπος κώνου | Ελεύθερο άξονα Ø 35 mm |
| Ισχύς (KVA) | 17,5 KVA |
| Τάση AC | 220-230 Volt |
| Ρεύμα max | 77,0 amps |
| Πίνακας | Δεν περιλαμβάνεται |
| Ρυθμιστής τάσης (±%) | ---- |
| Βάρος μηχανήματος | 121,0 κιλά |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |



